Category Archives: Competities

Uitslag Brotherhood Tournament (ITL)

Leuke afsluiting van het seizoen, Milton Hasselnooken Jamil Chami bedankt voor de leuke en sportieve dag.
Uitslag BITA deelnemers
hwarang
Ilona Bruls 3e Tul en 1e Sparren
Ryleigh Helms 3e Tul en 3e Sparren
Ayman Zemouri 1e Tul en 1e Sparren

chung-mu
Steven Meijer 2e Tul
Aeron Au-yeung 1e Sparren
Calvin Griffioen 1e Sparren
Thijmen Visser 2e Sparren

dosan
Andrea Berry 2e Tul
Brandon Berry 2e Sparren
Luis Arend Sanchez 2e Sparren

Belgische Kampioenschappen 2015 : De winnaars

Hier zijn ze dan, de eindresultaten van de Belgische Kampioenschappen 2015, Perwez, Steenokkerzeel en Gent;

De kampioenen in de verschillende klasses zijn;

Tul Mixte Club Name
J_B Wit Hwarang Wybe Dirkx
JJB Geel Koryo Yassine El Bakkali
JMB Geel Hwarang Jill Hermans
JJB Groen Hwarang Mathias Vanpee
JMB Groen Po Eun Rosalie Roufosse
JJA Blauw Hwarang Matthias Olbrechts
J_A Rood Hwarang Chloe Bienfaissant
JJA 1e Dan Choong Moo Julien Duchesne

JHB Wit HwaRang Fons Rooselaars
JDB Wit HwaRang Megan Pools
J_B Geel Do San Ferre Trappeniers
JHA Groen Po Eun Dylan Dorpe
JHA Blauw Choong Moo Gabriel Verbois
Hwarang Sam Fournier
J_A 2e Dan HwaRang Ilona Bruls

S_B Wit TKD Gent Viktoria Gorbnova
S_B Geel Hwarang Jill Fournier
SHB Groen TKD Gent Sebastien Grandsart
Joong Gun Jean Philippe De Greff
SHA Rood TKD Gent Aksan Myumyunov
SHA 1e Dan Chung Mu Steven Meijer
SDA 2e Dan TKD Gent Amber Dellaert

Sparring L/W Club Name

JJB -130 Hwarang Mathias Vanpee
JJB -140 Hwarang Ayman Zemouri
JJB -150 TKD Gent Deniz Capa
Chung Mu Thijmen Visser
JJB -160 Koryo Younes El Bakkali
JJB -170 Chung Mu Calvin Griffioen
JJB +170 Koryo Yassine El Bakkali
JMB -140 Po Eun Rosalie Roufosse
JMB -150 Koryo Salma Ourahhou
JMB -160 Chung Mu Melissa Liska
JJA -150 Hwarang Matthias Olbrechts
JJA -170 Hwarang Caelan Helms

JHB -55 Po Eun Dylan Dorpe
JHB +55 Do San Ferre Trappeniers
JHB -75 Koryo Arno Janssens
JHA -55 Do San Wouter Poppelsdorf
JHA -64 Chung Mu Manolito Nowak
JHA -71 Hwarang Gabriel Verbois
Choong Moo Sam Fournier

SDB -63 Hwarang Jill Fournier
SHB -65 HwaRang Bert Vanpee
SHB -71 Hwarang Fons Rooselaers
SHB -85 Joong Gun Jean Philippe De Greff
SHA -64 Do San Jorn De Saedeleer
SHA -71 TKD Gent Akshan Myumyunov
SHA -85 Do San Luis Arend Sanchez
SHA +85 Hwarang Dimitrios Pavlidis
SDA HwaRang Ilona Bruls

De certificaten zullen 24 April op het 1e deel BK 2016 in Floreffe worden uitegreikt !!!

Resultaten Open Zeeuwse 2016 te Middelburg

Met 37 deelnemers van de BITA vandaag op de open Zeeuwse in Middelburg. Door onervaring achter de tafels en op’t veld liep ‘t niet allemaal even soepel, maar we hebben toch een super prestatie neergezet. Met deelnemers van 5 scholen, 4 scheidsrechters en coaches en supporters waren we 1 team !! Totaal uitslag 10x 1e, 15x 2e en 12x 3e

Bedankt iedereen!

Results Open Dutch 2016

Tuls

Ryleigh en Bert 2e
Caelan 3e

Sparring

Yassine en Konsti 1e
Calvin 2e
Ilona en Bert 3e
Ook Luis , Steven, Fatima, Ayman, en Younes super goeie inzet.!

Scheidsrechters Michael en Pieter bedankt en ook alle coaches en supporters op deze lange dag.

2015 WK Rimini (Black Belts)

Terug van het open WK en een super week in Rimini Italië
Fb is al overspoeld met foto’s en verslagen maar ik zal hier toch nog het verslag van team BITA neerzetten.
Doordat bij thuiskomst de vakantie in België en Amsterdam al voor velen was begonnen zal de officiële huldiging van de kersverse wereldkampioenen na de vakantie gebeuren.

Keihard getraind en met dank aan de sponsor stond het team met 24 deelnemers ( 11 Dangraadhouders en 13 gekleurde banders ) strak in pak. Voor het eerst naar een Open WK en om eerlijk te zijn waren we best sceptisch omdat we niet wisten wat we moesten verwachten.

We zijn echter op een zeer positieve manier verrast ! En dat is echt niet omdat we zoveel medailles hebben gehaald 😉. Maar de organisatie , de opzet van een vrij ITF WK, de umpires en het niveau van de deelnemers waren gewoon erg goed ! We hebben een heleboel ervaring van verschillende ITF organisaties op EK’s en WK’s dus we weten echt wel waar we het over hebben !!!
Oa Japan , Argentinië, Kirchistan, Canada en Australië waren vertegenwoordigd met grote teams.

Drie dagen voor de Dangraadhouders;

Goud en dus wereldkampioen zijn geworden;
Ilona , junior 2e Dan Tul
Kiara, junior Sparring
Jorn , junior Sparring
Manolito , junior Sparring
Sabum Pascal , veteranen Sparring
Sabum Dana , veteranen Sparring

De Dangraadhouders hebben ook nog de volgende medailles gehaald ;

Hewad , senior 1e Dan Tul, zilver
Steven , senior 1e Dan Tul, brons
Michael , veteranen sparring , brons
Geert , veteranen sparring , zilver
Ilona , junior sparring , brons
Kiara , junior specials , brons
Jorn , junior 2e Dan Tul , brons

Team BITA bestaat uit België en Nederland. Door de samenwerking met de Nederlandse ploeg van Sabum Harry konden we ook teams inzetten.

Junior dames team ( Ilona Kiara Cindel )
Sparring , zilver
Power breaking , GOUD
Specials , GOUD

Heren veteranen team ( Pascal Geert Michael )
Sparring , zilver

Heren senior team ( Brian , Luis, Milton,Steven, Shiva, Hewad )
Power breaking , zilver
Specials , GOUD

Dames senior team ( Dana , Samira, Ilona , Cindel, Kiara )
Sparring , GOUD

Het team heeft naast de prestaties een vracht aan nieuwe vriendschappen wereldwijd gemaakt!
Die gaan we allemaal ( en meer ) weer zien op het Open EK feb 2016 Budapest en het volgende Open WK september 2017 Barneveld NL.

2015 WK Rimini. (Colored Belts)

Op dit open WK was er ook een dag competitie voor gekleurde gordels.
De BITA heeft hiervan gebruik gemaakt en 13 deelnemers meegenomen als voorselectie in het BITA team.

Net als de Dangraadhouders hebben ze het heel goed gedaan , en meteen als gekleurde gordel al een voorproefje op een WK gekregen !!!

Wereldkampioenen;

Mathias , jeugd jongens geel/groen Tul
Jill , jeugd meisjes geel/groen Tul
Lisa , jeugd meisjes geel/groen Sparring
Alex , jeugd jongens blauw/rood Sparring
Konsti , junior blauw/rood Sparring
Bert , veteraan geel/groen Tul
Sam , senior geel/groen Sparring
Steve , senior geel/groen Tul

Ilona, junior 2e Dan tul
Jorn, jeugd 2Dan tul

En de volgende medailles zijn ook nog gehaald ;

Jill , jeugd meisjes rood Sparring, zilver
Lisa , jeugd meisjes geel/groen Tul, zilver
Alex , jeugd jongens blauw/rood Tul , brons
Konsti , junior blauw/rood Tul , brons
Bert , veteraan geel/groen Sparring zilver, senior Tul brons
Sam , senior geel/groen Tul , zilver
Steve , veteraan geel/groen Sparring brons, senior Tul zilver
Calvin , jeugd geel/groen Sparring , zilver
Ryleigh, jeugd blauw/rood Tul , brons, jeugd blauw/rood Sparring , brons
Caelan , jeugd blauw/rood Sparring , zilver
Kjell, junior blauw /rood Sparring , zilver
Thomas, junior blauw/rood Sparring, zilver

Results Open Zeeuwse Middelburg

2 clubs van de BITA hebben deelgenomen aan de Open Zeeuwse in Middelburg (Taekwon-do Club Gent en Koryo)

Uitslagen Open Zeeuwse Middelburg
289 deelnemers ; 31 clubs

Amber : 1e tul / 3e sparring

Akshan : 1e tul / 3e sparring

Thomas : 2e tul / 1e sparring

Hanim : 3e sparring

Younes 2e tul / 2e sparring / 1e special

Yassine 3e sparring / 3e special

Mooie prestatie van Deniz.

Results 1st Open Slovenia

We went with no less than 13 participants from Belgium and the Netherlands to the 1st SLO OPEN.

2 heavy days of competition with a huge field of competitors. Several European and World Champion were present.
Others brought a selection of their national team.

Austria, Bosnia, Bulgaria, Czech, Croatia, Hungary, Slovenia, Slovakia, Serbia, UK, Netherlands, Belgium …

Over 400 competitors, some were allowed to do a double start in weight categories. A total of 625 starters.
There was a very good atmosphere between all competitors from the different countries.

Results for the BITA
Black Belts
Ilona B 2 x Gold Sparring
Manolito N 1 x Gold Sparring
Kiara P 1 x Silver Sparring
Alison T 2 x Bronze Sparring
Kate T 1 x Bronze Sparring
Jorn DS 1 x Bronze Patterns

Colour Belts
Lisa VP 1 x Gold Sparring
1 x Silver Patterns
1 x Bronze Sparring
Caelan H 1 x Gold Sparring
1 x Bronze Patterns
Bert VP 1 x Gold Patterns
Mattias 1 x Bronze Patterns

Best overall younger youth competitor of the competition
Lisa VP

Best overall pizza eater .
Luis 1 x Large pizza

Great effort of Ryleigh H and Steven M.
Gigantic good atmosphere within the team and supporters
kind regards